Lwów - bezcenną księgą historii

Zapraszamy do zwiedzania Lwowa, z jego niepowtarzalnym klimatem oraz niezliczonymi i pięknymi zabytkami architektonicznymi! Jeżeli zabytki nazywają kamiennymi stronicami historii, wtedy Lwów jest bezcenną księgą, której każda część i akapit - każda dzielnica i uliczka, kryje w sobie głębię wiedzy, tajemnic, legend... Księga owa wypełniona jest historią, niekiedy smutną, a nawet tragiczną; niekiedy wesołą i szczęśliwą, ale zawsze ciekawą i wartą poznania. Każda pojedyńcza strona obszernej księgi pod tytułem Lwi Gród jest warta szczególnej uwagi.

Unikalność zgłębiania tej "książki", w której lekturę zanurzymy się z Państwem za pośrednictwem wycieczek po Lwowie, polega na tym, że można będzie dotknąć każdej "literki" na jej "stronach" i w tym samym miejscu przeżyć emocje, które przeżywali bohaterowie opowieści w niej zawartych.

W czasie wycieczek zwrócimy Państwa uwagę na najciekawsze wpisy w tej "księdze" - pokażemy Lwów z różnych stron, ukazując jak wielkie historyczne wydarzenia, tak i historie zwykłych ludzi, którzy tworzą jego klimat. Uplatając opowieści w wianuszek wiedzy i emocji, robimy wszystko, by w czasie wycieczki po Lwowie Państwo przyjemnie spędzali czas i zawsze wspominali te przeżycia z sentymentem.

Zapraszamy do zapoznania się z ową "lekturą"!

Zapraszamy do Lwowa!