Wycieczki Rowerowe

Przygotowaliśmy dla Państwa naprawdę ciekawe trasy zwiedzania. które można połączyć miedzy sobą w dowolnej kombinacji, wszystkie razem natomiast idealnie uzupełniają się i tworzą wspaniały obrazek i odczucie swietnoci i rzeczywistości Lwowa. Wycieczki jak dla zaawansowanych rowerzystów, tak również tych, którzy lubią czy chociażby umieją jedzić rowerem.

Wycieczka rowerowa "Płucami Lwowa" otwiera miesjce które mieszkańcy nazywają "płucami miasta". Zwiedzimy Park zniesienie, Kajzerwlt oraz wstąpimy na "Profesorską Kolonie" dzielnice elitarną dawnego Lwowa, zbudowaną dla nauczycieli uczelni lwowskich.

Nie każdy park miejski jest tylko dla spacerów czy biegania, są parki do zwiedzania. Stryjski Park we Lwowie z pewnością należy to takich parków które warto zwiedzić i uważamy, że przyjemniej to zrobic na rowerze. Czyste powietrze, wypoczynkowa atmosfera, zieleń, architektura...

Więcej…

Całkiem autonomiczne ze wzgledów gospodarzczych osiedla mieszkaniowe, współczesne kościoły, miejsca pracy i wypoczynku ich mieszskańców, oraz wiele ciekawych aspektów zycia współczesnego Lwowa. Czyli czym żyje miasto na dzień dzisiejszy i jak się mieszka jego mieszkańcom.

Więcej…

Spróbujemy przejechac się rowerem wąskimi brukowanymi uliczkami średniowecznego Lwowa, zajrzeć w miejsca rzadko zwiedzane, a urocze i niespodziewane. Odczujecie nie tylko klimat oddalonych od centrum pięknych miejsc starego miasta, ale również ich nawierzchnię, ukłony i zakręty...

Więcej…

Joomla templates
Joomla inotur picma